PADRECELESTE.COM

Як отримати допомогу від нашого Небесного Батька

 

Усі ми добре знаємо, що кожен день нам доводиться зустрічатися з багатьма проблемами. Щоб вирішити їх, ми часто шукаємо допомоги у впливових людей або у тих, хто передгадує майбутьне. І все ж таки, не здаваючи собі справу про те, ми не звертаємося до Того, хто нас створив. Якщо його шукати усім серцем, не зважаючи на релігію, що професуємо, він рядом з нами. Але як це зробити? Треба лише перемогти гордливість, зібратися з духом та молитися з глибокою вірою, одні або гуртом, при можливості з максимальною концентрацією, повторюючи Отче наш, Пресвята Богородиця, Хвала Господу Богу. Потрібно молитися з запалом, повторюючи багато разів ці три молитви, та як би звертаючися до людини, яка тебе слухає. Коли ми вступимо у контакт з Богом, ми можемо почати позіхати, а на очах можуть даже виступити сльози.  Рoзслабившись, потрібно у формі диалога просити допомоги у Всемогутнього Батька для вирішення наших проблем. Треба просити те, що нас турбує: зняти головну біль або нервове виснаження, стрес, набуваний за день, дoпoмoгти вийти з депресії, улагодити проблеми кохання, перестати вживати наркотики, допомогти знайти роботу, припинити ворожбу та налагодити мир у суспільстві та у сім'ї, вилікувати хвороби. Тут нема нічого чудного, усе це цілком натурально. Необхідно лише дотримуватися вищевказаних порад, однакових для усіх, та вимовляти: «Всемогутній Батько, прошу тебе, допоможи мені знайти роботу, допоможи вилікувати мою хворобу та інш.» Так потрібно повторювати багато разів протягом усього дня та в наступні дні по необхідністі. Це стoсується такoж дoслідників, лікарів, учених, які через мoлитву та з дoпoмoгoю бoжею зрoблять відкриття на благo людства. Не будуть вислухани лише прохання допомогти виграти у лотарею.

Але як ми можемо віддякувати нашому  Небесному Батькові за його любов? Перемагаючи егоїзм та жадібність, укорінювані в нас, допомогаючи нужденним та віддаваючи хоч би частину заробітку бідним. Робити це, звичайно, важко. Але не турбуйтеся, ваші пожертвування будуть натуральними завдяки вашим молитвам. Необхідність розділити з ближчим ми відчуємо нашим серцем. Ви, у свою чергу, запитаєте: як же знайти дійсно нужденних? Різні релігійні організації не внушають довіру коли йдеться про організацію надання допомоги. Що ж робити у цьому випадку? Треба молитися як і раніш, а в хвилину контакта промовити: «Небесний Батько, допоможи мені знайти дійсно нужденних, щоб я зміг допомогти їм». Будьте упевненні, що ви їх знайдете. Небесний Батько доведе вам ще раз, що він вас почув. Рішення прийме потім ваша душа, тому що головне полягає у вчинку.

Небесний Батько нам більш за друга та не заслуговує, щоб про нього запам'ятували. Розповідайте йому усі ваші радощі та туги, журби, несправедливість,  найбільш важкі та надзвичайні щоденні проблеми. Всевишній Творець дасть вам життєву енергію, просякнуючи глибини вашої души  та озорюючи її. Отримавши допомогу, не будьте настільки невдячними, щоб забути молитви. Ніколи не переоцінювайте її: коли вона промовляється гуртом, її сила може змінити навідь найбільш жахливі всесвітні події, що загрожують людству. Щоб не трапилося, наш  Небесний Батько поведе вас за собою та дасть вам мир, наповнюючи їм наші серця.

P.S. Останне бажання автора полягає у росповсюдженні дійсного послання у всьому світі.

 

N.B. На слiдуючiй стoрiнцi мiститься мoлитва. Ми надiємoсь, щo ви змoжете вiдкрити ваше серце нашoму Отцю Небеснoму.

back